عکاسی کودک - 5.0 out of 5 based on 16 votes
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

عکاسی کودک توسط استودیو عکاسی عکس روز با برترین های عکاسی ، تیم متخصص و مجرب در زمینه عکاسی کودک با مدرن ترین تجهیزات و با مدیریت مهدی صالحی در خدمت شماست .

عکاسی کودک

 

برای مشاهده ی گالری کودک کلیک نمایید.

 

کودکان خیلی زودتر از آنچه فکر کنید بزرگ می شوند و تنها راه برای ثبت لحظات روزهای شیرین کودکی عکس گرفتن و فیلم گرفتن می باشد .اکثر خانواده ها ، کودکان خود را به آتلیه می برند تا به بهترین شیوه ممکن لحظات زیبا و دوست داشتنی را ثبت کنند . ثبت اولین لحظات حضور کودک از بهترین عکس ها و فیلم ها  می باشند . یکی از خدماتی که استودیو عکس روز ارائه می هد ، عکاسی از بدو تولد کودک شماست .

کافیست با استودیو عکس روز تماس گرفته و شرایط را جویا شوید و در هر زمان که نیاز به حضور عکاس و فیلمبردار بود در اختیار بگیرید  و لحظات شاد و زیبای حضور نوزاد خود را به زندگی تون ثبت کنید .

در استودیو عکس روز با پرسنل مجرب و با صبر و حوصله فراوان و سرعت عمل در شکار لحظه های تکرار نشدنی کودکانه ی کودکان شما و توانایی ارتباط برقرار کردن با کودکان دلبندتان ، مجهز به دوربین های حرفه ای و تخصصی جهت عکاسی کودک در خدمت شماست .

عکس روز با پرسنل خانم و آقا جهت عکاسی کودک و قیلمبرداری ، آماده ارائه ی کلیه خدمات می باشد . یکی از تجهیزات ما دکوراهای متنوع  می باشد که تصاویری با بهترین کیفیت و مدل ها و با شکار لحظه ها برای شما ثبت می کنیم . عکاسی کودک در فضای باز هم پیشنهاد می کنیم بدلیل اینکه کودکان در فضای باز بیرون آرامتر هستند و بهتر است از ابزار های زیادی استفاده نگردد چون کودکان را به دلهره می اندازد .

پس کافیست عکاسی کودک دلبندتان را با ما تجربه کنید تا هم کیفیت را احساس کنید و هم در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید . با یکبار استفاده از خدمات ما از تخفیفات ویژه ی ما برای کودک خود بهره مند گردید .

برای مشاهده ی گالری کودک کلیک نمایید.

JoomShaper